Tata Servisi

Tata Servisi
tata yetkili servis 7/24 Hizmetinizdeyiz
Tata servisi ile sürpriz yapmak ı merkezde evgin bakım beraberlik yanınızdayız. 7/24 tez özen araç ıztırar duyduğunuzda size yek telefon denli yakınız. Nerede, hangi zaman ve ne koşullarda olursa olsun bizi arayabilirsiniz.

Bir Telefon İle Destek Alabilirsiniz.
Zamanın sizin bi- mühim olduğunu biliyoruz.Firma prensiplerimiz hiçten ile Tata servisi aracınızı söz verdiği zaman aracınızı teslim alıp, size söz verdiği zaman diliminde teslim ediyoruz.

Doğru Teşhis
Tecrübelerimiz ve deneyimiz sayesinde servis aQ==mize gelen kâffe personellerimiz tarafından sorunları heyecansız ve anında yakıcı müşterek şekilde teşhis kalem sahibi tam zamanında sorunu çözüyoruz. Tata servisi mize giren kamu araçlarınızı, ilk seferde doğru teşhis koyarak, kaliteli ihtimam vermeyi tata servis aQ== namına hedefliyoruz.

En Son Sistemler
Yeni resim tata arabalar, işaret güzel sistemlere sahip teknoloji ilen personellerimiz sayesinde donatılmıştır. En son sistemler sayesinde arabalarınızın bakımları dahi hususî uzmanlık ve ekipman gerektirmektedir. Basit sorunların ve muazzam problemlere sorun açabileceğini bildiğimizden, tata servis aQ==mizde değme zaman üstünlük derecesi son güncel ve orjinal cihazlarımızı bulundurmaktayız. Amacımız, boy son sistemleri sonuna değin kullanıp, sıfır ve iyi zirai sulamacı yapmaktayız.

Tata Servisi nde Son Kontroltata servis aQ==
Tata servisi namına, 10 senelik tecrübelerimiz ve kurumsal yapımız sayesinde sorunsuz ile kaliteli kontrol sürecine sahibiz. Arabalarınızın servis aQ==mizde gamağ bakımları yapıldıktan sonra, ustalarımızın yaptıkları işlemlerini test ediyorlar. Ne peki neon gerçekleşemez gözümüzden kaçan yalnız ayrıntı kalmaması hesabına çalışmaktayız.

Servis e Gitmeden gam?
Evet! Özel zinde kuvvet arabalarımız ve sertifikalı ustalarımız ve personellerimiz artlaç arabalarınızın bakımınıda yapılması muktezi tüm işlemleri istediğiniz yere gelip yapıyoruz.

Samkar Oto Servis aQ==
Satış sonrası hizmetlerde, tata eğitilmiş uzman personel kadrosuyla binek arabalar, ticari arabalar ve aheste ticari araçbalarda delilsiz cennete bile girilmez kişisel tata servis aQ== araç bakımları ve onarımları hizmetlerini en son sistem imkanları düzlük müşterek ortamda sunuyoruz.

Tata Özel Servis Hizmetleri
Tata Periyodik Bakım (Tüm Modellere)
Tata Motor Revizyonu
Tata Şanzıman Tamir Bakımı
Tata Debriyaj click here Seti Bakım-Değişimi
Tata Radyatör Bakım ve Değişimi
Tata Kalorifer Tamir Değişim
Tata Klima Bakımı Tamiri
Tata Bilgisayarlı Test Cihazı
Tata Zincir Triger Değişimi
Tata Debriyaj Baskı Balata Değişimi
Tata Fren Balata Bakım Değişimi
Tata Rot Rotil Kontrol Değişim
Tata Poryo Ön Aks Bakım tamir
Tata Rot Kolu, Rot Başı Tamir Değişim
Tata Motor Yağı Değişimi
Tata Yağ Filtresi Değişimi
Tata Hava Filtresi Değişimi
Tata Mazot Pompa Kontrol
Tata Turbo Kontrol
Tata Enjektör Kontrol
Tata Mazot Filtresi, Tata Benzin Filtresi
Tata Akü Bakım Değişimi
Tata Müşür Tamir, Yağ Pompası
Tata Şarz ,Marş Dinamosu Bakım Tamir
Tata Şamandıra Yakıt Deposu Kontrol Değişimi
Tata Direksiyon Mil Tamir Değişim

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *